✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
KITCHEN TOOL AND CUTLERY RACK SUS
Spec/Size
| Product Code | 250898764600 |
| Color | SILVER |
| Size | 15 x 6.3 x 16.8cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.21kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15 x 6.3 x 21cm |
| Package Weight | 0.26kg |
| Made In | CHINA |
【SUS Series】
Can be attached to a drainer and a telescopic sink top rack (sold separately).
It can also be used as a drainer for milk cartons, plastic bottles, and stainless steel bottles.
Spec/Size
| Product Code | 250898764600 |
| Color | SILVER |
| Size | 15 x 6.3 x 16.8cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.21kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15 x 6.3 x 21cm |
| Package Weight | 0.26kg |
| Made In | CHINA |
【SUS Series】
Can be attached to a drainer and a telescopic sink top rack (sold separately).
It can also be used as a drainer for milk cartons, plastic bottles, and stainless steel bottles.
$1.93
Original: $6.42
-70%KITCHEN TOOL AND CUTLERY RACK SUS—
$6.42
$1.93Description
Spec/Size
| Product Code | 250898764600 |
| Color | SILVER |
| Size | 15 x 6.3 x 16.8cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.21kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15 x 6.3 x 21cm |
| Package Weight | 0.26kg |
| Made In | CHINA |
【SUS Series】
Can be attached to a drainer and a telescopic sink top rack (sold separately).
It can also be used as a drainer for milk cartons, plastic bottles, and stainless steel bottles.





















