✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
EXTENDABLE BOWL AND PAN STAND ZF-860
Spec/Size
| Product Code | 250898778200 |
| Color | WHITE |
| Size | 86.5 x 20.5 x 17cm |
| Materials | PET STEEL |
| Weight | 1.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 5Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 47 x 22 x 5cm |
| Package Weight | 1.25kg |
| Made In | CHINA |
●Easy to organize and take out
●Cookware of different sizes and shapes can be neatly stored together in the drawer
●Wire position can be adjusted
■Extendable width (approx.): 46-86cm
●整理と出し入れが簡単にできます
●大きさ、形が違う調理器具を引き出しの中にスッキリまとめて収納
●ワイヤーの位置が調節できます
■伸縮幅(約):46-86cm
Spec/Size
| Product Code | 250898778200 |
| Color | WHITE |
| Size | 86.5 x 20.5 x 17cm |
| Materials | PET STEEL |
| Weight | 1.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 5Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 47 x 22 x 5cm |
| Package Weight | 1.25kg |
| Made In | CHINA |
●Easy to organize and take out
●Cookware of different sizes and shapes can be neatly stored together in the drawer
●Wire position can be adjusted
■Extendable width (approx.): 46-86cm
●整理と出し入れが簡単にできます
●大きさ、形が違う調理器具を引き出しの中にスッキリまとめて収納
●ワイヤーの位置が調節できます
■伸縮幅(約):46-86cm
$4.26
Original: $14.20
-70%EXTENDABLE BOWL AND PAN STAND ZF-860—
$14.20
$4.26Description
Spec/Size
| Product Code | 250898778200 |
| Color | WHITE |
| Size | 86.5 x 20.5 x 17cm |
| Materials | PET STEEL |
| Weight | 1.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 5Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 47 x 22 x 5cm |
| Package Weight | 1.25kg |
| Made In | CHINA |
●Easy to organize and take out
●Cookware of different sizes and shapes can be neatly stored together in the drawer
●Wire position can be adjusted
■Extendable width (approx.): 46-86cm
●整理と出し入れが簡単にできます
●大きさ、形が違う調理器具を引き出しの中にスッキリまとめて収納
●ワイヤーの位置が調節できます
■伸縮幅(約):46-86cm





















