✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
HANGER BASKET FLAT
Spec/Size
| Product Code | 250898779600 |
| Color | WHITE |
| Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.64kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |
Easy installation with no additional work required
The thickness of the door can be up to 15-25mm.
Spec/Size
| Product Code | 250898779600 |
| Color | WHITE |
| Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.64kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |
Easy installation with no additional work required
The thickness of the door can be up to 15-25mm.
$2.14
Original: $7.14
-70%HANGER BASKET FLAT—
$7.14
$2.14Description
Spec/Size
| Product Code | 250898779600 |
| Color | WHITE |
| Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.64kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 34.5 x 26 x 13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |
Easy installation with no additional work required
The thickness of the door can be up to 15-25mm.





















