✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 13
+8
2-TIER PLATE RACK FLAT
Spec/Size
| Product Code | 250898779200 |
| Color | WHITE |
| Size | 25 x 24 x 17.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.8kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 27 x 11 x 31cm |
| Package Weight | 1.1kg |
| Made In | CHINA |
This product is designed to be used in the kitchen.
Spec/Size
| Product Code | 250898779200 |
| Color | WHITE |
| Size | 25 x 24 x 17.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.8kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 27 x 11 x 31cm |
| Package Weight | 1.1kg |
| Made In | CHINA |
This product is designed to be used in the kitchen.
$3.24
Original: $10.79
-70%2-TIER PLATE RACK FLAT—
$10.79
$3.24Description
Spec/Size
| Product Code | 250898779200 |
| Color | WHITE |
| Size | 25 x 24 x 17.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.8kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 27 x 11 x 31cm |
| Package Weight | 1.1kg |
| Made In | CHINA |
This product is designed to be used in the kitchen.





















