✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
BATH CHAIR LICOTT H20 WH
Spec/Size
| Product Code | 250851309200 |
| Color | White |
| Size | W34 x D26 x H20cm |
| Materials | Polypropylene Thermoplastic Elastomer |
| Weight | 0.53kg |
| Warranty | 1Year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W35 x D27 x H21cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | China |
* 4-legged type with good ventilation and easy flow of water and foam
* Ag+ antibacterial and silver ion blend
[Seat height (approx.)]
20 cm
[Material]
Body: Polypropylene
Leg cap: Thermoplastic elastomer
[Handling precautions]
* Do not use as a step stool, etc.
* Do not place near fire.
Spec/Size
| Product Code | 250851309200 |
| Color | White |
| Size | W34 x D26 x H20cm |
| Materials | Polypropylene Thermoplastic Elastomer |
| Weight | 0.53kg |
| Warranty | 1Year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W35 x D27 x H21cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | China |
* 4-legged type with good ventilation and easy flow of water and foam
* Ag+ antibacterial and silver ion blend
[Seat height (approx.)]
20 cm
[Material]
Body: Polypropylene
Leg cap: Thermoplastic elastomer
[Handling precautions]
* Do not use as a step stool, etc.
* Do not place near fire.
$1.99
Original: $6.64
-70%BATH CHAIR LICOTT H20 WH—
$6.64
$1.99Description
Spec/Size
| Product Code | 250851309200 |
| Color | White |
| Size | W34 x D26 x H20cm |
| Materials | Polypropylene Thermoplastic Elastomer |
| Weight | 0.53kg |
| Warranty | 1Year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W35 x D27 x H21cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | China |
* 4-legged type with good ventilation and easy flow of water and foam
* Ag+ antibacterial and silver ion blend
[Seat height (approx.)]
20 cm
[Material]
Body: Polypropylene
Leg cap: Thermoplastic elastomer
[Handling precautions]
* Do not use as a step stool, etc.
* Do not place near fire.























