✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
DUSTPAN TT-3624N (SD-131-1) LGY
Spec/Size
| Product Code | 250858085600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 35.3 x 24.5 x 6 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.11 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 35.3 x 24.5 x 6cm |
| Package Weight | 0.11 KG |
| Made In | CHINA |
0
Spec/Size
| Product Code | 250858085600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 35.3 x 24.5 x 6 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.11 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 35.3 x 24.5 x 6cm |
| Package Weight | 0.11 KG |
| Made In | CHINA |
0
$0.42
Original: $1.40
-70%DUSTPAN TT-3624N (SD-131-1) LGY—
$1.40
$0.42Description
Spec/Size
| Product Code | 250858085600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 35.3 x 24.5 x 6 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.11 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 35.3 x 24.5 x 6cm |
| Package Weight | 0.11 KG |
| Made In | CHINA |
0





















