✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 13
+8
BROOM AND DUSTPAN SET HI GY
Spec/Size
| Product Code | 250858080600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 28 x 11 x 93 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.68 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 11 x 93cm |
| Package Weight | 0.68 KG |
| Made In | CHINA |
0
Spec/Size
| Product Code | 250858080600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 28 x 11 x 93 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.68 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 11 x 93cm |
| Package Weight | 0.68 KG |
| Made In | CHINA |
0
$2.89
Original: $9.63
-70%BROOM AND DUSTPAN SET HI GY—
$9.63
$2.89Description
Spec/Size
| Product Code | 250858080600 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | 28 x 11 x 93 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.68 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 11 x 93cm |
| Package Weight | 0.68 KG |
| Made In | CHINA |
0





















