✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
DECK BRUSH
Spec/Size
| Product Code | 250858080700 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 21 x 9.5 x 120 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.45 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 9.5 x 76cm |
| Package Weight | 0.54 KG |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250858080700 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 21 x 9.5 x 120 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.45 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 9.5 x 76cm |
| Package Weight | 0.54 KG |
| Made In | CHINA |
$2.49
Original: $8.30
-70%DECK BRUSH—
$8.30
$2.49Description
Spec/Size
| Product Code | 250858080700 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 21 x 9.5 x 120 CM |
| Materials | POLYPROPYLENE,ALUMINUM |
| Weight | 0.45 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 28 x 9.5 x 76cm |
| Package Weight | 0.54 KG |
| Made In | CHINA |





















