✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 10
+5
TOOL STAND M WH N-BLANC
Spec/Size
| Product Code | 250892037200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.16kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Convenient for storing tools.
Spec/Size
| Product Code | 250892037200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.16kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Convenient for storing tools.
$0.49
Original: $1.65
-70%TOOL STAND M WH N-BLANC—
$1.65
$0.49Description
Spec/Size
| Product Code | 250892037200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.16kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8.5 x 8.5 x 13.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Convenient for storing tools.





















