✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 13
+8
ORGANIZING CASE M WH N-BLANC
Spec/Size
| Product Code | 250892034200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.14kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Package Weight | 0.14kg |
| Made In | CHINA |
Ideal for use in the kitchen and for organizing small items
Can be used in combination with the different sizes of the Seiri Tray N-Blanc.
●キッチンや、小物の整理整頓に最適です
●「整理トレーNブラン」のサイズ違い【Sサイズ】【Lサイズ】と組み合わせて使えます
Spec/Size
| Product Code | 250892034200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.14kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Package Weight | 0.14kg |
| Made In | CHINA |
Ideal for use in the kitchen and for organizing small items
Can be used in combination with the different sizes of the Seiri Tray N-Blanc.
●キッチンや、小物の整理整頓に最適です
●「整理トレーNブラン」のサイズ違い【Sサイズ】【Lサイズ】と組み合わせて使えます
$0.44
Original: $1.48
-70%ORGANIZING CASE M WH N-BLANC—
$1.48
$0.44Description
Spec/Size
| Product Code | 250892034200 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Materials | PET |
| Weight | 0.14kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 8.5 x 4.5cm |
| Package Weight | 0.14kg |
| Made In | CHINA |
Ideal for use in the kitchen and for organizing small items
Can be used in combination with the different sizes of the Seiri Tray N-Blanc.
●キッチンや、小物の整理整頓に最適です
●「整理トレーNブラン」のサイズ違い【Sサイズ】【Lサイズ】と組み合わせて使えます





















