✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
CUTLERY STAND G074-3
Spec/Size
| Product Code | 250891905300 |
| Color | WHITE |
| Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.18kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Material: Steel (powder coating)
■材質:スチール(粉体塗装)
Spec/Size
| Product Code | 250891905300 |
| Color | WHITE |
| Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.18kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Material: Steel (powder coating)
■材質:スチール(粉体塗装)
$1.09
Original: $3.64
-70%CUTLERY STAND G074-3—
$3.64
$1.09Description
Spec/Size
| Product Code | 250891905300 |
| Color | WHITE |
| Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Materials | STEEL |
| Weight | 0.18kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 8 x 8 x 10.5cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
Material: Steel (powder coating)
■材質:スチール(粉体塗装)





















