✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 2
PVC FLOOR MAT N MARBRE BE 45X240
Spec/Size
| Product Code | 250773138300 |
| Color | MIDDLE BROWN |
| Size | W45 x D240 x H0.5cm |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.68kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D13.5 x H45cm |
| Package Weight | 1.68kg |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250773138300 |
| Color | MIDDLE BROWN |
| Size | W45 x D240 x H0.5cm |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.68kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D13.5 x H45cm |
| Package Weight | 1.68kg |
| Made In | CHINA |
$7.48
Original: $24.93
-70%PVC FLOOR MAT N MARBRE BE 45X240—
$24.93
$7.48Description
Spec/Size
| Product Code | 250773138300 |
| Color | MIDDLE BROWN |
| Size | W45 x D240 x H0.5cm |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.68kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D13.5 x H45cm |
| Package Weight | 1.68kg |
| Made In | CHINA |





















