✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 18
+13
PVC FLOOR MAT N LETTER GY 45X240
Spec/Size
| Product Code | 250773126300 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 240 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 2.6 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 18 x 18 x 45cm |
| Package Weight | 2.6 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。
Spec/Size
| Product Code | 250773126300 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 240 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 2.6 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 18 x 18 x 45cm |
| Package Weight | 2.6 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。
$9.97
Original: $33.25
-70%PVC FLOOR MAT N LETTER GY 45X240—
$33.25
$9.97Description
Spec/Size
| Product Code | 250773126300 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 240 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 2.6 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 18 x 18 x 45cm |
| Package Weight | 2.6 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。





















