✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
PVC FLOOR MAT N LETTER GY 45X180
Spec/Size
| Product Code | 250773126200 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 180 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.95 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 16 x 16 x 45cm |
| Package Weight | 1.95 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。
Spec/Size
| Product Code | 250773126200 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 180 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.95 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 16 x 16 x 45cm |
| Package Weight | 1.95 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。
$24.93
PVC FLOOR MAT N LETTER GY 45X180—
$24.93
Description
Spec/Size
| Product Code | 250773126200 |
| Color | DARK2 GRAY |
| Size | 45 x 180 x 1 CM |
| Materials | PVC |
| Weight | 1.95 KG |
| Warranty | - |
| Assembly Type | ASSEMBLED |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DROP OFF DELIVERY |
| Package Size | 16 x 16 x 45cm |
| Package Weight | 1.95 KG |
| Made In | CHINA |
立ち仕事でも疲れにくい。体圧分散効果で足裏への負担を軽減。





















