✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 11
+6
POSTURE SUPPORT CUSHION COVER FIT GY
Spec/Size
| Product Code | 250780649400 |
| Color | GRAY |
| Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Materials | Polyester Polystyrene |
| Weight | 0.4kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |
●Can be used as a cushions-covers or lumbar support, or folded in half as a bed-pillows
■Composition
Print fabric: 95% polyester, 5% polyurethane
Plain fabric: 80% polyester, 15% rayon, 5% polyurethane
Filling: 100% cotton, polyester, beads Polystyrene
■Hand Wash
Spec/Size
| Product Code | 250780649400 |
| Color | GRAY |
| Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Materials | Polyester Polystyrene |
| Weight | 0.4kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |
●Can be used as a cushions-covers or lumbar support, or folded in half as a bed-pillows
■Composition
Print fabric: 95% polyester, 5% polyurethane
Plain fabric: 80% polyester, 15% rayon, 5% polyurethane
Filling: 100% cotton, polyester, beads Polystyrene
■Hand Wash
$3.99
Original: $13.29
-70%POSTURE SUPPORT CUSHION COVER FIT GY—
$13.29
$3.99Description
Spec/Size
| Product Code | 250780649400 |
| Color | GRAY |
| Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Materials | Polyester Polystyrene |
| Weight | 0.4kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | Width 43 x Depth 30 x Height 12cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |
●Can be used as a cushions-covers or lumbar support, or folded in half as a bed-pillows
■Composition
Print fabric: 95% polyester, 5% polyurethane
Plain fabric: 80% polyester, 15% rayon, 5% polyurethane
Filling: 100% cotton, polyester, beads Polystyrene
■Hand Wash













