✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 11
+6
MESH POSTURE SUPPORT CUSHION BREATHA
Spec/Size
| Product Code | 250780532400 |
| Color | BLACK |
| Size | 45 x 40 x 7cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.55kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 40 x 7cm |
| Package Weight | 0.55kg |
| Made In | CHINA |
Composition: 100% polyester
Outer fabric: 100% polyester
Lining fabric: 100% polyester
Filling material: urethane foam
Hand wash only.
■組成
表生地:ポリエステル100%
裏生地:ポリエステル100%
充填物:ウレタンフォーム
■手洗い ※カバーのみ対象
Spec/Size
| Product Code | 250780532400 |
| Color | BLACK |
| Size | 45 x 40 x 7cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.55kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 40 x 7cm |
| Package Weight | 0.55kg |
| Made In | CHINA |
Composition: 100% polyester
Outer fabric: 100% polyester
Lining fabric: 100% polyester
Filling material: urethane foam
Hand wash only.
■組成
表生地:ポリエステル100%
裏生地:ポリエステル100%
充填物:ウレタンフォーム
■手洗い ※カバーのみ対象
$3.14
Original: $10.46
-70%MESH POSTURE SUPPORT CUSHION BREATHA—
$10.46
$3.14Description
Spec/Size
| Product Code | 250780532400 |
| Color | BLACK |
| Size | 45 x 40 x 7cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.55kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 40 x 7cm |
| Package Weight | 0.55kg |
| Made In | CHINA |
Composition: 100% polyester
Outer fabric: 100% polyester
Lining fabric: 100% polyester
Filling material: urethane foam
Hand wash only.
■組成
表生地:ポリエステル100%
裏生地:ポリエステル100%
充填物:ウレタンフォーム
■手洗い ※カバーのみ対象













