✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
LOW REPULSION LUMBAR SUPPORT CUSHION GY
Spec/Size
| Product Code | 250578081900 |
| Color | GRAY |
| Size | W37 x D26 x H12cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.56kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W37 x D26 x H12cm |
| Package Weight | 0.56kg |
| Made In | CHINA |
●Low rebound
●Adjustable belt included
■Cannot be washed
■Composition
side fabric: 93% polyester, 7% polyurethane
Filling: Urethane foam
Spec/Size
| Product Code | 250578081900 |
| Color | GRAY |
| Size | W37 x D26 x H12cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.56kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W37 x D26 x H12cm |
| Package Weight | 0.56kg |
| Made In | CHINA |
●Low rebound
●Adjustable belt included
■Cannot be washed
■Composition
side fabric: 93% polyester, 7% polyurethane
Filling: Urethane foam
$13.29
LOW REPULSION LUMBAR SUPPORT CUSHION GY—
$13.29
Description
Spec/Size
| Product Code | 250578081900 |
| Color | GRAY |
| Size | W37 x D26 x H12cm |
| Materials | URETHANE |
| Weight | 0.56kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W37 x D26 x H12cm |
| Package Weight | 0.56kg |
| Made In | CHINA |
●Low rebound
●Adjustable belt included
■Cannot be washed
■Composition
side fabric: 93% polyester, 7% polyurethane
Filling: Urethane foam













