✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
CUTTING BOARD AND LID STAND SINGLE
Spec/Size
| Product Code | 250898782700 |
| Color | SILVER |
| Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.15kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Package Weight | 0.15kg |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250898782700 |
| Color | SILVER |
| Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.15kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Package Weight | 0.15kg |
| Made In | CHINA |
$2.98
CUTTING BOARD AND LID STAND SINGLE—
$2.98
Description
Spec/Size
| Product Code | 250898782700 |
| Color | SILVER |
| Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.15kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 10.6 x 12 x 12cm |
| Package Weight | 0.15kg |
| Made In | CHINA |





















