✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
BREAD KNIFE NT-BK
Spec/Size
| Product Code | 250897222400 |
| Color | WHITE |
| Size | 31.8 x 3.4 x 1.8cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 5.5 x 1.8 x 35cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
The serrated wave blade cuts bread cleanly and easily.
ギザギザ波刃でパンがきれいに簡単に切れます。
Spec/Size
| Product Code | 250897222400 |
| Color | WHITE |
| Size | 31.8 x 3.4 x 1.8cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 5.5 x 1.8 x 35cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
The serrated wave blade cuts bread cleanly and easily.
ギザギザ波刃でパンがきれいに簡単に切れます。
$7.14
BREAD KNIFE NT-BK—
$7.14
Description
Spec/Size
| Product Code | 250897222400 |
| Color | WHITE |
| Size | 31.8 x 3.4 x 1.8cm |
| Materials | STAINLESS |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 5.5 x 1.8 x 35cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
The serrated wave blade cuts bread cleanly and easily.
ギザギザ波刃でパンがきれいに簡単に切れます。





















