✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
ANTIBACTERIAL CUTTING BOARD WITH PP SHEET
Spec/Size
| Product Code | 250897329100 |
| Color | WHITE |
| Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Materials | Polyethylene |
| Weight | 0.88kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Package Weight | 0.95kg |
| Made In | CHINA |
● Antibacterial and silver ion combination
● With convenient seat
● With non-slip on both sides of the main body
■ Heat resistant temperature: 70 ℃
●抗菌・銀イオン配合
●便利なシート付き
●本体の両面四隅にすべり止め付き
■耐熱温度:70℃
Spec/Size
| Product Code | 250897329100 |
| Color | WHITE |
| Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Materials | Polyethylene |
| Weight | 0.88kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Package Weight | 0.95kg |
| Made In | CHINA |
● Antibacterial and silver ion combination
● With convenient seat
● With non-slip on both sides of the main body
■ Heat resistant temperature: 70 ℃
●抗菌・銀イオン配合
●便利なシート付き
●本体の両面四隅にすべり止め付き
■耐熱温度:70℃
$9.13
ANTIBACTERIAL CUTTING BOARD WITH PP SHEET—
$9.13
Description
Spec/Size
| Product Code | 250897329100 |
| Color | WHITE |
| Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Materials | Polyethylene |
| Weight | 0.88kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 37 x 25 x 1.3cm |
| Package Weight | 0.95kg |
| Made In | CHINA |
● Antibacterial and silver ion combination
● With convenient seat
● With non-slip on both sides of the main body
■ Heat resistant temperature: 70 ℃
●抗菌・銀イオン配合
●便利なシート付き
●本体の両面四隅にすべり止め付き
■耐熱温度:70℃





















