✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 21
+16
SOFT KAITEKI BATH MAT 38X59 BL
Spec/Size
| Product Code | 250774133500 |
| Color | H MIDDLE GRAYISH BLUE |
| Size | W38 x D59 x H0.5cm |
| Materials | CALCIUM CARBONATE |
| Weight | 0.58kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W6.5 x D6.5 x H39cm |
| Package Weight | 0.59kg |
| Made In | CHINA |
●Soft bath mat with good water absorption
■ Composition:
calcium carbonate, natural rubber, polyurethane, polyester, diatomaceous
Spec/Size
| Product Code | 250774133500 |
| Color | H MIDDLE GRAYISH BLUE |
| Size | W38 x D59 x H0.5cm |
| Materials | CALCIUM CARBONATE |
| Weight | 0.58kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W6.5 x D6.5 x H39cm |
| Package Weight | 0.59kg |
| Made In | CHINA |
●Soft bath mat with good water absorption
■ Composition:
calcium carbonate, natural rubber, polyurethane, polyester, diatomaceous
$14.95
SOFT KAITEKI BATH MAT 38X59 BL—
$14.95
Description
Spec/Size
| Product Code | 250774133500 |
| Color | H MIDDLE GRAYISH BLUE |
| Size | W38 x D59 x H0.5cm |
| Materials | CALCIUM CARBONATE |
| Weight | 0.58kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W6.5 x D6.5 x H39cm |
| Package Weight | 0.59kg |
| Made In | CHINA |
●Soft bath mat with good water absorption
■ Composition:
calcium carbonate, natural rubber, polyurethane, polyester, diatomaceous





















