✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
QUICK DRYING BATH MAT DGY 45X60 RW001
Spec/Size
| Product Code | 250774129200 |
| Color | DARK GRAY |
| Size | W45 x D60 x H1.3cm |
| Materials | ACRYLIC |
| Weight | 0.37kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W16.5 x D45 x H6cm |
| Package Weight | 0.4kg |
| Made In | CHINA |
● Deodorant processing
● Water absorption and quick drying
● Anti-slip processing
■ Composition pile: 100% acrylic hem (edge): 100% polyester
■ Machine wash OK (net use)
Spec/Size
| Product Code | 250774129200 |
| Color | DARK GRAY |
| Size | W45 x D60 x H1.3cm |
| Materials | ACRYLIC |
| Weight | 0.37kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W16.5 x D45 x H6cm |
| Package Weight | 0.4kg |
| Made In | CHINA |
● Deodorant processing
● Water absorption and quick drying
● Anti-slip processing
■ Composition pile: 100% acrylic hem (edge): 100% polyester
■ Machine wash OK (net use)
$3.49
Original: $11.63
-70%QUICK DRYING BATH MAT DGY 45X60 RW001—
$11.63
$3.49Description
Spec/Size
| Product Code | 250774129200 |
| Color | DARK GRAY |
| Size | W45 x D60 x H1.3cm |
| Materials | ACRYLIC |
| Weight | 0.37kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W16.5 x D45 x H6cm |
| Package Weight | 0.4kg |
| Made In | CHINA |
● Deodorant processing
● Water absorption and quick drying
● Anti-slip processing
■ Composition pile: 100% acrylic hem (edge): 100% polyester
■ Machine wash OK (net use)





















