✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
SHELF DX002 80 WW
Spec/Size
| Product Code | 250602125100 |
| Color | Whitewash/White |
| Size | W83.5 x D33 x H108cm |
| Materials | Synthetic resin-coated particle board |
| Weight | 15kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 30Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W109 x D34 x H12cm |
| Package Weight | 16kg |
| Made In | China |
With its timeless and simple design, this shelf is suitable for a variety of lifestyles, such as around the desk, in the living room, or in the kitchen.
Since it is an open type, you can freely coordinate it with your favorite display or storage box.
Spec/Size
| Product Code | 250602125100 |
| Color | Whitewash/White |
| Size | W83.5 x D33 x H108cm |
| Materials | Synthetic resin-coated particle board |
| Weight | 15kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 30Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W109 x D34 x H12cm |
| Package Weight | 16kg |
| Made In | China |
With its timeless and simple design, this shelf is suitable for a variety of lifestyles, such as around the desk, in the living room, or in the kitchen.
Since it is an open type, you can freely coordinate it with your favorite display or storage box.
$24.90
Original: $83.00
-70%SHELF DX002 80 WW—
$83.00
$24.90Description
Spec/Size
| Product Code | 250602125100 |
| Color | Whitewash/White |
| Size | W83.5 x D33 x H108cm |
| Materials | Synthetic resin-coated particle board |
| Weight | 15kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 30Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W109 x D34 x H12cm |
| Package Weight | 16kg |
| Made In | China |
With its timeless and simple design, this shelf is suitable for a variety of lifestyles, such as around the desk, in the living room, or in the kitchen.
Since it is an open type, you can freely coordinate it with your favorite display or storage box.





















