✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 7
+2
BOOK STAND SOFFICE
Spec/Size
| Product Code | 250873148600 |
| Color | WHITE |
| Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Materials | polystyrene |
| Weight | 0.6kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Package Weight | 0.64kg |
| Made In | JAPAN |
Simple design for neat storage of books.
●シンプルデザインで本をすっきり収納。
Spec/Size
| Product Code | 250873148600 |
| Color | WHITE |
| Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Materials | polystyrene |
| Weight | 0.6kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Package Weight | 0.64kg |
| Made In | JAPAN |
Simple design for neat storage of books.
●シンプルデザインで本をすっきり収納。
$1.89
Original: $6.30
-70%BOOK STAND SOFFICE—
$6.30
$1.89Description
Spec/Size
| Product Code | 250873148600 |
| Color | WHITE |
| Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Materials | polystyrene |
| Weight | 0.6kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.4 x 21.3 x 17.2cm |
| Package Weight | 0.64kg |
| Made In | JAPAN |
Simple design for neat storage of books.
●シンプルデザインで本をすっきり収納。





















