✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
SEAT CUSHION PREM N-KERALA RO
Spec/Size
| Product Code | 250780369700 |
| Color | ROSE |
| Size | 40 x 40 x 4cm |
| Materials | COTTON |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 40 x 4cm |
| Package Weight | 0.42kg |
| Made In | INDIA |
This cushion is not washable.
綿100%素材。さらっとさわやかな肌ざわり。紐付きで、しっかり固定できる。
●さらっとさわやかな肌ざわり
■手洗い
Spec/Size
| Product Code | 250780369700 |
| Color | ROSE |
| Size | 40 x 40 x 4cm |
| Materials | COTTON |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 40 x 4cm |
| Package Weight | 0.42kg |
| Made In | INDIA |
This cushion is not washable.
綿100%素材。さらっとさわやかな肌ざわり。紐付きで、しっかり固定できる。
●さらっとさわやかな肌ざわり
■手洗い
$1.74
Original: $5.80
-70%SEAT CUSHION PREM N-KERALA RO—
$5.80
$1.74Description
Spec/Size
| Product Code | 250780369700 |
| Color | ROSE |
| Size | 40 x 40 x 4cm |
| Materials | COTTON |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 40 x 4cm |
| Package Weight | 0.42kg |
| Made In | INDIA |
This cushion is not washable.
綿100%素材。さらっとさわやかな肌ざわり。紐付きで、しっかり固定できる。
●さらっとさわやかな肌ざわり
■手洗い





















