✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 14
+9
LONG CHAIR SEAT N-COOL SP NV S
Spec/Size
| Product Code | 250780678400 |
| Color | NAVY |
| Size | W45 x D135 x H2cm |
| Materials | NYLON |
| Weight | 0.42kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W45 x D13 x H13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250780678400 |
| Color | NAVY |
| Size | W45 x D135 x H2cm |
| Materials | NYLON |
| Weight | 0.42kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W45 x D13 x H13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |
$3.49
Original: $11.63
-70%LONG CHAIR SEAT N-COOL SP NV S—
$11.63
$3.49Description
Spec/Size
| Product Code | 250780678400 |
| Color | NAVY |
| Size | W45 x D135 x H2cm |
| Materials | NYLON |
| Weight | 0.42kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W45 x D13 x H13cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | CHINA |





















