✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
SCALLOP DRESS TOWEL GY SR23
Spec/Size
| Product Code | 250577500400 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■Composition: 85% polyester, 15% nylon
Spec/Size
| Product Code | 250577500400 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■Composition: 85% polyester, 15% nylon
$1.19
Original: $3.98
-70%SCALLOP DRESS TOWEL GY SR23—
$3.98
$1.19Description
Spec/Size
| Product Code | 250577500400 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■Composition: 85% polyester, 15% nylon















