✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
SCALLOP DRESS TOWEL BL SR23
Spec/Size
| Product Code | 250577500300 |
| Color | BLUE1 |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■ Composition: 85% polyester, 15% nylon
*"Deco Home" is an interior goods store created by Nitori. We have a wide selection of items, from everyday items to accent items for your room, with quality and design at affordable prices.
Spec/Size
| Product Code | 250577500300 |
| Color | BLUE1 |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■ Composition: 85% polyester, 15% nylon
*"Deco Home" is an interior goods store created by Nitori. We have a wide selection of items, from everyday items to accent items for your room, with quality and design at affordable prices.
$3.98
SCALLOP DRESS TOWEL BL SR23—
$3.98
Description
Spec/Size
| Product Code | 250577500300 |
| Color | BLUE1 |
| Size | W34 x D70 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W34 x D35 x H1cm |
| Package Weight | 0.07kg |
| Made In | CHINA |
■ Composition: 85% polyester, 15% nylon
*"Deco Home" is an interior goods store created by Nitori. We have a wide selection of items, from everyday items to accent items for your room, with quality and design at affordable prices.















