✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
PP LUNCHEON MAT LILY 2
Spec/Size
| Product Code | 250783350300 |
| Color | OTHERS |
| Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Heat-resistant temperature: 55°C
■耐熱温度:55℃
Spec/Size
| Product Code | 250783350300 |
| Color | OTHERS |
| Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Heat-resistant temperature: 55°C
■耐熱温度:55℃
$0.73
PP LUNCHEON MAT LILY 2—
$0.73
Description
Spec/Size
| Product Code | 250783350300 |
| Color | OTHERS |
| Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 40 x 29 X 0.1cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Heat-resistant temperature: 55°C
■耐熱温度:55℃





















