✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 11
+6
LUNCHEON MAT SINCER 2 RE
Spec/Size
| Product Code | 250783287100 |
| Color | RED |
| Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Water-repellent finish
●撥水加工
Spec/Size
| Product Code | 250783287100 |
| Color | RED |
| Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Water-repellent finish
●撥水加工
$2.81
LUNCHEON MAT SINCER 2 RE—
$2.81
Description
Spec/Size
| Product Code | 250783287100 |
| Color | RED |
| Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.06kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 45 x 35 X 0.2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | CHINA |
Water-repellent finish
●撥水加工





















