✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
WASH TOWEL 33X35 NV PM001
Spec/Size
| Product Code | 250775063500 |
| Color | NAVY |
| Size | 33 x 35 x 1cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 0.05kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 17 x 2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | BANGLADESH |
Anti-bacterial and deodorant treatment
Basic towels for everyday use
Body: 100% cotton
Washable in the washing machine (use net).
普段使いに最適な基本のタオル。抗菌防臭加工。
●普段使いに最適な基本のタオル
●抗菌防臭加工
■組成:綿100%
■洗濯機OK(ネット使用)
Spec/Size
| Product Code | 250775063500 |
| Color | NAVY |
| Size | 33 x 35 x 1cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 0.05kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 17 x 2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | BANGLADESH |
Anti-bacterial and deodorant treatment
Basic towels for everyday use
Body: 100% cotton
Washable in the washing machine (use net).
普段使いに最適な基本のタオル。抗菌防臭加工。
●普段使いに最適な基本のタオル
●抗菌防臭加工
■組成:綿100%
■洗濯機OK(ネット使用)
$0.23
Original: $0.78
-71%WASH TOWEL 33X35 NV PM001—
$0.78
$0.23Description
Spec/Size
| Product Code | 250775063500 |
| Color | NAVY |
| Size | 33 x 35 x 1cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 0.05kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 17 x 17 x 2cm |
| Package Weight | 0.06kg |
| Made In | BANGLADESH |
Anti-bacterial and deodorant treatment
Basic towels for everyday use
Body: 100% cotton
Washable in the washing machine (use net).
普段使いに最適な基本のタオル。抗菌防臭加工。
●普段使いに最適な基本のタオル
●抗菌防臭加工
■組成:綿100%
■洗濯機OK(ネット使用)























