✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 13
+8
STORAGE BOX CLANE HIGH CL
Spec/Size
| Product Code | 250851154600 |
| Color | CLEAR |
| Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.34kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Package Weight | 0.25kg |
| Made In | JAPAN |
Keep your bathroom neat and tidy with easy-to-use boxes
*Do not place near a heat source. Do not place near a heat source as it may cause deformation or damage.
*Please do not use the product in unstable or high places.
●使いやすいサイズのボックスで洗面台下をすっきり整頓
※熱源のそばに置かないでください。変形、破損の原因になります。
※不安定な場所や高い所でのご使用はおやめください。
Spec/Size
| Product Code | 250851154600 |
| Color | CLEAR |
| Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.34kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Package Weight | 0.25kg |
| Made In | JAPAN |
Keep your bathroom neat and tidy with easy-to-use boxes
*Do not place near a heat source. Do not place near a heat source as it may cause deformation or damage.
*Please do not use the product in unstable or high places.
●使いやすいサイズのボックスで洗面台下をすっきり整頓
※熱源のそばに置かないでください。変形、破損の原因になります。
※不安定な場所や高い所でのご使用はおやめください。
$1.34
Original: $4.47
-70%STORAGE BOX CLANE HIGH CL—
$4.47
$1.34Description
Spec/Size
| Product Code | 250851154600 |
| Color | CLEAR |
| Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.34kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 13 x 32.1 x 24.1cm |
| Package Weight | 0.25kg |
| Made In | JAPAN |
Keep your bathroom neat and tidy with easy-to-use boxes
*Do not place near a heat source. Do not place near a heat source as it may cause deformation or damage.
*Please do not use the product in unstable or high places.
●使いやすいサイズのボックスで洗面台下をすっきり整頓
※熱源のそばに置かないでください。変形、破損の原因になります。
※不安定な場所や高い所でのご使用はおやめください。





















