✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 13
+8
REST CUSHION COVER HICKORY
Spec/Size
| Product Code | 250712475200 |
| Color | Gray |
| Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 110g |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | Self-PickUp |
| Package Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | CHINA |
●As an arm rest
●As a pillow
●For sleeping on your stomach
■Composition: 100% cotton
■Hand wash
*Be sure to use the separately sold "Rest Cushion Body".
Spec/Size
| Product Code | 250712475200 |
| Color | Gray |
| Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 110g |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | Self-PickUp |
| Package Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | CHINA |
●As an arm rest
●As a pillow
●For sleeping on your stomach
■Composition: 100% cotton
■Hand wash
*Be sure to use the separately sold "Rest Cushion Body".
$2.24
Original: $7.47
-70%REST CUSHION COVER HICKORY—
$7.47
$2.24Description
Spec/Size
| Product Code | 250712475200 |
| Color | Gray |
| Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Materials | Cotton |
| Weight | 110g |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | Self-PickUp |
| Package Size | 57 x 48 x 33 cm |
| Package Weight | 0.5kg |
| Made In | CHINA |
●As an arm rest
●As a pillow
●For sleeping on your stomach
■Composition: 100% cotton
■Hand wash
*Be sure to use the separately sold "Rest Cushion Body".





















