✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
COSMETIC BOX DIVINOS BK
Spec/Size
| Product Code | 250813216300 |
| Color | BLACK |
| Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Materials | PVC,GLASS |
| Weight | 2.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Package Weight | 2.5kg |
| Made In | CHINA |
● Includes storage for small items and drawers.
●Convenient handle for carrying.
●The angle of the mirror can be changed in three levels.
Spec/Size
| Product Code | 250813216300 |
| Color | BLACK |
| Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Materials | PVC,GLASS |
| Weight | 2.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Package Weight | 2.5kg |
| Made In | CHINA |
● Includes storage for small items and drawers.
●Convenient handle for carrying.
●The angle of the mirror can be changed in three levels.
$33.25
COSMETIC BOX DIVINOS BK—
$33.25
Description
Spec/Size
| Product Code | 250813216300 |
| Color | BLACK |
| Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Materials | PVC,GLASS |
| Weight | 2.12kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25.5 x 25.5 x 27cm |
| Package Weight | 2.5kg |
| Made In | CHINA |
● Includes storage for small items and drawers.
●Convenient handle for carrying.
●The angle of the mirror can be changed in three levels.





















