✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
BACK AND BODY BATH MESH SPONGE SOFT
Spec/Size
| Product Code | 250771067500 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W11 x D11 x H46cm |
| Materials | POLYETHYLENE |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14 x D14 x H40cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
●Soft to the touch
●Those who like gentle washing
●Comes with a string, so you can easily wash your back by stretching it out after lathering.
Spec/Size
| Product Code | 250771067500 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W11 x D11 x H46cm |
| Materials | POLYETHYLENE |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14 x D14 x H40cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
●Soft to the touch
●Those who like gentle washing
●Comes with a string, so you can easily wash your back by stretching it out after lathering.
$0.84
Original: $2.81
-70%BACK AND BODY BATH MESH SPONGE SOFT—
$2.81
$0.84Description
Spec/Size
| Product Code | 250771067500 |
| Color | PURE WHITE |
| Size | W11 x D11 x H46cm |
| Materials | POLYETHYLENE |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14 x D14 x H40cm |
| Package Weight | 0.09kg |
| Made In | CHINA |
●Soft to the touch
●Those who like gentle washing
●Comes with a string, so you can easily wash your back by stretching it out after lathering.









