✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 22
+17
ADJUST HEIGHT 10 POSITIONS PILLOW LATEX 2
Spec/Size
| Product Code | 250755065500 |
| Color | WHITE |
| Size | 40 x 60 x 12cm |
| Materials | polyester |
| Weight | 1.48kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 33 x 16 x 50cm |
| Package Weight | 1.84kg |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250755065500 |
| Color | WHITE |
| Size | 40 x 60 x 12cm |
| Materials | polyester |
| Weight | 1.48kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 33 x 16 x 50cm |
| Package Weight | 1.84kg |
| Made In | CHINA |
$11.22
Original: $37.41
-70%ADJUST HEIGHT 10 POSITIONS PILLOW LATEX 2—
$37.41
$11.22Description
Spec/Size
| Product Code | 250755065500 |
| Color | WHITE |
| Size | 40 x 60 x 12cm |
| Materials | polyester |
| Weight | 1.48kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 0Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 33 x 16 x 50cm |
| Package Weight | 1.84kg |
| Made In | CHINA |





















