✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 8
+3
3-SEATER ELECTRIC SOFA HIT MO
Spec/Size
| Product Code | 250114486000 |
| Color | MOCHA |
| Size | W226 x D100 x H106cm |
| Materials | LEATHER PVC |
| Weight | 114kg |
| Warranty | 5 years |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 10mins |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
| Package Size | W0 x D0 x H0cm |
| Package Weight | 114kg |
| Made In | CHINA |
Spec/Size
| Product Code | 250114486000 |
| Color | MOCHA |
| Size | W226 x D100 x H106cm |
| Materials | LEATHER PVC |
| Weight | 114kg |
| Warranty | 5 years |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 10mins |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
| Package Size | W0 x D0 x H0cm |
| Package Weight | 114kg |
| Made In | CHINA |
$1,663.13
3-SEATER ELECTRIC SOFA HIT MO—
$1,663.13
Description
Spec/Size
| Product Code | 250114486000 |
| Color | MOCHA |
| Size | W226 x D100 x H106cm |
| Materials | LEATHER PVC |
| Weight | 114kg |
| Warranty | 5 years |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | 10mins |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
| Package Size | W0 x D0 x H0cm |
| Package Weight | 114kg |
| Made In | CHINA |





















